'
' Geri Haberler
À
Tarafından gönderildi Erden Ekin
Ç
Ë
( 0 )

= ( 0 )

Kedi Sahiplerine Dekorasyon Fikirleri

Kedi sahiplerine dekorasyon fikirleri ile harika örnekler sunuyoruz. Kedilerin ihtiyaçlarını sağlamaya yönelik malzemeleri evinizde nasıl daha düzenli ve şık bir şekilde kurgulayabilirsiniz, işte size önerilerimiz.

Kedi sahiplerine dekorasyon fikirleri sunuyoruz. Kedilerin bakımı için pek çok malzemeye ihtiyaç vardır. Kedi tuvaleti, tarağı, mamalar, oyuncaklar, mama ve su kapları… Kediniz için gerekli olan malzemeleri, daha şık ve düzenli bir şekilde kurgulayabilirsiniz. Salon, mutfak, koridor ya da kapalı balkonunuzda yerleştireceğiniz bir dolap işinizi görecektir. Örneğin dolabın kapağını, kedinizin rahatça girip çıkmasını sağlayacak bir şekilde kesebilirsiniz. Kedilerin kutu ve dolaplara girmeyi sevdiğini düşünecek olursak, dolap fikri hem onlar için hem de ev dekorasyonunuz için harika bir fikir.

Özellikle apartman dairelerinde kedi beslemek, onların ihtiyaçlarını daha fazla organize etmeyi gerektiriyor. Aynı zamanda temiz ve şık dekorasyonunuzu koruyabilmek için kedinizin malzemelerini düzenli bir şekilde koruyabilirsiniz. Küçük bir sehpanın altını, kedi tuvaletini gizlemek için kullanabilirsiniz. Sehpanın içine ve uygun ölçülerde keseceğiniz kumaşa cırt cırt şeritler yapıştırın, içine kedi tuvaletini yerleştirin. Böylelikle hem misafirleriniz geldiğinde perdesini kolaylıkla çekip kedi tuvaletini gizlemiş hem de kediniz için de ayrı bir oyun alanı yapmış olursunuz.

Kedi sahiplerine dekorasyon fikirleri arasında pek çok kendin yap projesi bulunuyor. Bunlardan biri de iki ayrı ahşap kutuyu bir araya getirerek kedi tuvaleti yapmak. İki ahşap sandığı kapalı bir kutu olacak şekilde birbirine tutturun. Tam ortasına denk gelecek yerden, kedinizin geçebileceği kadar kesin ve içine kedi kumu yerleştirin. Kedi tuvaletiniz hazır. Böylelikle kedi kumunu da gizlemiş olursunuz.

Sandıklı kutular, dolaplar, çekmece altları, saksılar, sehpalar… Kedi sahiplerine dekorasyon fikirleri konusunda ilham alabileceğiniz pek çok örnek bulunuyor. Hem kedinizi mutlu edeceksiniz hem de dekorasyon fikirleri alarak evinizi daha şık bir hale getirmeniz mümkün olacak.

1. Kediler için gizli kapaklı mobilya

2. Üstü keyfe, altı ihtiyaçlara

3. Kedi tuvaletini gizlemek için basit bir dolap yeterli

4. Hem kedilere hem kendinize harika dekorasyon fikri

5. Kedi tuvaleti ve mamalar dolapta

6. Kedinize yuva, size mobilya

7. Kedilere özel saksı

8. Tüm ihtiyaçlar aynı yerde

9. Kendin yap projesi

10. Kedinize keyif alanı

11. Kedi tuvaletine akıllı çözüm

 

Konuya bir yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap.

Cevap yaz..

À
5

Please Wait...

. Eklenen Son Projeler

. Proje Ortaklarımız