hibedteknoyatak1
12
Ara

İtalyanlardan Modern ve Teknolojik Akıllı Yatak: HiBed

Bu akıllı yatak bizleri geleceğe kısa yoldan götürüyor. “Hi Interiors” şirketi, İtalyan mimar ve tasarımcı Fabio Vinella tarafından tasarlanan ikinci nesil akıllı yataklarını yakın zamanda piyasaya tanıttı.

hibedteknoyatak1

WiFi, HD projektör ve Hoparlörler

HiBed, temel olarak sadece uykumuzu değil, genel olarak hayatımızı iyileştirmek için tasarlanmış akıllı bir kişisel koza diyebiliriz. WiFi, HD projektör ve hatta daha fazla eğlence için görünmez hoparlörler ile donatılmış bu akıllı yatak, uykudan önce veya hafta sonları sabahları bizlere bolca eğlence sağlayabilmekte.

hibedteknoyatak2

Mobil Uygulama Sayesinde Uyku Düzeni Kontrolü

Akıllı bir yatak olduğundan, mobil uygulama ile her sabah uyku düzenimizi de kontrol edebiliriz. Sadece uyku ve biyometrik parametreleri analiz etmekle kalmayan ürün, aynı zamanda vücut ağırlığını günlük olarak tutmakta ve sağlığımızı tam olarak kontrol etmek için sıcaklık, hava kalitesi ve gürültü seviyesini izlemektedir.

hibedteknoyatak3

Akıllı Alarm Sistemi

Hafızalı, köpüklü ve ayarlanabilir taban sayesinde uyku sırasında rahatlık sağlanırken, akıllı alarm sistemi bizi haber, hava durumu ve takvimin sesli bildirimleriyle uyandırabilmekte.

hibedteknoyatak4

hibedteknoyatak5